Podlahy Kyncl Kolín

Firma Podlahy Kyncl Kolín působí na trhu od roku 2003 a za tu dobu si našla mnoho spokojených klientů. Naším hlavním cílem je spokojený zákazník a proto se vám snažíme dodávat kvalitní výrobky od kvalitních dodavatelů s profesionální montáží a kompletním záručním a pozáručním servisem. Jsme profesionální firma, jejíž zaměstnanci jsou pravidelně školeni, aby vám mohli poskytnout ty nejkvalitnější služby a nejnovější informace o moderních trendech v oborech, ve kterých podnikáme.

Co vám Podlahy Kyncl Kolín nabízí
- pokládka a renovace podlah
- podlahy na klíč
- broušení a lakování parket a dřevěných podlah
- pokládka parket
- plovoucí podlahy
- renovace schodů
- obklady schodů
- montáž interiérových dveří

Podlahy Kyncl Kolín

Svěřte se do rukou profesionálů a dosáhnete nejnižší ceny za kvalitně odvedenou práci. Jsme česká firma pro českého zákazníka a spokojenost je pro nás na prvním místě. Cenové nabídky a konzultace provádíme bezplatně, náš vyškolený personál vám vždy ochotně pomůže pří výběru vaší nové podlahy, poradí vám jak ošetřit vaší podlahu, jaké interiérové dveře vybrat nebo jak obložit nebo zrenovovat vaše schody.

Mezi naše klienty patří malé i velké podniky, školy, školky, hotely, kanceláře nebo domácnosti. Nazávazně nás kontaktujte a využijte našich služeb! Těšíme se na vás!

Více z této kategorie: « Kontaktujte nás! Kapela Melodion »