Oleje a laky BONA

Povrch dřevěných podlah je nutné chránit a udržovat tak, aby se za nějakou dobu v důsledku používání nezměnil jejich původní vzhled. Naše firma Podlahy Kyncl Kolín vám chce nabídnou to nejlepší a proto k ošetření povrchů podlah používáme jen to nejlepší – oleje a laky BONA.

Výrobky BONA mají společnou vlastnost - vysokou kvalitu a užitnou hodnotu. Mají rovněž krátkou dobu schnutí a co je neméně důležité, nemají nepříjemné výpary, zachovávají přirozené zbarvení dřeva a splňují přísná kritéria ochrany zdraví

Laky BONA na parketové a dřevěné podlahy patří k naprosté špičce co se týče kvality i variability použití. Jsou založeny na vodní bázi a chlubí se tak označením Ekologicky šetrný výrobek, což je v době, kdy je kladen maximální důraz na ochranu životního prostředí, velmi důležité. Dále se vyznačují vysokou kvalitou v poměru ceny k užitné hodnotě.

Oleje BONA - tradičním způsobem, jak dokonale ošetřit dřevěnou podlahu je i olejování. Napuštění dřevěné podlahy olejem podlahu nejenom dostatečně chrání proti oděru, ale ta pak získá, při správné údržbě, naprosto úžasný přirozený matný vzhled. Olejování se více hodí na tmavé dřevěné podlahy.

Ať už hledáte kvalitní barvu, lesk, odolnost proti uklouznutí nebo trvanlivost, firma Podlahy Kyncl Kolín vám poskytne kvalitní řešení povrchové úpravy pro dřevěné podlahy a tím jsou OLEJE A LAKY BONA.

Více z této kategorie: « Oleje Rubio Monocoat Obklady schodů »