Obklady schodů

Schodiště, či chcete-li schody, jsou jedním z důležitých interiérových doplňků a proto je třeba jim věnovat dostatečnou pozornost. Samozřejmostí je bezpečnost, neklouzavý povrch, přiměřená výška schodů a dostatečně široké nášlapy a to vše jako celek by mělo sloužit především k pohodlnému užívání!

Pokud ale máte v domě nebo v bytě schody, které jsou popraskané nebo vyšlapané, zcela jistě začnete přemýšlet renovaci schodů, jejich obkladu popř. začnete uvažovat o schodech nových. Naše firma Podlahy Kyncl Kolín má pro vás jednoduché řešení!

Nevyhazujte zbytečně peníze oknem a svěřte se do rukou odborníků. Obložíme vám staré dřevěné schody ale i schody betonové. Jako materiál k těmto obkladům používáme kvalitní MASIV nebo PLOVOUCÍ LAMINÁTOVOU PODLAHU. Stačí vybrat dřevěné obklady vhodné barvy a vše ostatní můžete nechat na nás.

K ošetření nových ale i renovovaných schodů používáme pouze kvalitní a ověřené laky a oleje. Jsou to především laky RUBIO MONOCOAT a laky a oleje značky BONA, které zajistí ošetřenému dřevu prodlouženou životnost a odolnost.

Naší hlavní prioritou je maximální spokojenost našich klientů. Nezávazně nás kontaktujte, zdarma zaměříme a vypracujeme cenovou nabídku a vaše případné dotazy zodpovíme přímo na místě. Spolu s vámi vytvoříme obklad schodů na míru vašim přání a představám.