Interiérové dveře

Interiérové dveře jsou volbou na celý život a mnoho z vás v otázce jejich výběru nemá jasno. Dveře, které si vyberete, budete používat mnoho let. Proto je třeba nepodcenit jak jejich výběr, tak i samotný proces jejich pořízení a osazení. Interiérové dveře se liší několika prvky. Většinou se liší designem, povrchem a technologickým zpracováním. Proto neváhejte a kontaktujte naší firmu Podlahy Kyncl Kolín. Zcela nezávazně vám poradíme s volbou materiálu, profilu, barevných provedení, doplňků, příslušenství a dalších parametrů tak, abychom vyhověli co nejlépe vašim přáním a požadavkům. Naše firma Podlahy Kyncl Kolín vám doporučuje krásné a kvalitní interiérové dveře Masonite a SOLODOR.

Společnost MASONITE CZ patří nyní k nejvýznamnějším výrobcům dveří a zárubní v České republice a prostřednictvím naší firmy Podlahy Kyncl Kolín vám tyto kvalitní a elegantní dřevěné dveře chceme nabídnout. Jsou vhodné do všech typů interiérů v bytech, rodinných domech či kancelářích. Vybírat můžete hned z několika variant. Dáváte přednost moderním interiérovým dveřím nebo vás naopak zajímají ty jednoduché? Na chuť si přijde každý.

Výhody interiérových dveří Masonite
- vysoká kvalita použitých materiálů
- kvalitní a odolné dveře
- kvalitní obvodové těsnění
- široký výběr povrchů a barev
- vysoce moderní design

Pokud vás nezaujmou námi nabízené dveře Masonite, žádný problém. Stačí si vybrat jiné, které vám přijedeme namontovat také.

Naší hlavní prioritou je maximální spokojenost našich klientů. Nezávazně nás kontaktuje spolu s vámi vybereme interiérové dveře na míru dle vašich možností a představ.

NÁVOD NA MONTÁŽ DVERE MASONITE CENIK MASONITE
Návod na montáž dveří Katalog 2014 Ceník 2016

 

Více z této kategorie: « Obklady schodů Renovace schodů »