Plovoucí podlahy

Plovoucí podlahy, podlahy Balterio, renovace podlah
Chystáte se pokládat novou plovoucí podlahu nebo renovovat starou? Nechte tuto práci odborníkům a kontaktujte naší firmu Podlahy Kyncl Kolín. Pokládáme všechny typy podlah za příznivé ceny.

Plovoucí podlahy jsou moderní, snadno se udržují a jsou velmi vhodné jak do veřejných budov, tak do bytových prostor. Laminátové plovoucí podlahy kombinují krásu a eleganci pravých přírodních materiálů právě s jednoduchostí pokládky a snadnou údržbou a zcela jistě zkrášlí každý interiér.

Naše firma Podlahy Kyncl Kolín vám nabízí velice luxusní laminátové podlahy Balterio, díky kterým si zařídíte interiér dle vašich představ. Hřejivé přírodní barvy vnesou do vašich pokojů příjemnou atmosféru. Světlé dekory prosvětlí váš byt a vytvoří prostor, ve kterém se budete moct volně nadechnout a ve spojení s podlahovým vytápěním vám zajistí maximální pohodlí. Vybírat můžete ze široké škály barevných odstínů a rozměrů jednotlivých lamel.

Proč laminátové podlahy Balterio?
- vhodné pro alergiky
- snadná údržba a instalace
- kvalita za skvělou cenu
- odolnost proti opotřebení
- odolnost proti nárazům
- rozměrově stabilní

Pokud vás nezaujme námi nabízená plovoucí podlala Balterio, žádný problém. Stačí nás kontaktovat a položíme vám vámi vybranou podlahu také.

Mezi naše další služby patří renovace podlah, pokládka a renovace dřevěných podlah, parketových podlah, prkených nebo 2 a 3 vrstvých plovoucích dřevěných podlah.
K ošetření dřevěných podlah, parketových podlah, prkených nebo 2 a 3 vrstvých plovoucích dřevěných podlah používáme pouze kvalitní a ověřené laky a oleje. Jsou to především laky RUBIO MONOCOAT a laky a oleje značky BONA, které zajistí ošetřenému dřevu další prodlouženou životnost a odolnost.

Naší hlavní prioritou je maximální spokojenost našich klientů a proto nabízíme kompletní podlahářský servis. Zdarma zaměříme a vypracujeme cenovou nabídku. Samozřejmostí je pro nás příprava podkladu pro položení nové plovoucí podlahy, dodávka nové podlahy a odvoz staré a veškeré činnosti spojené s pokládkou nebo renovací podlahy. Nabízíme také podlahy na klíč.

cenik balterio podlahy
Ceník 2016

 

Více z této kategorie: « Renovace schodů